Topyet Electronic Co.ltd. on gsmExchange
E-pasts: sales@topyetelectronic.com
Telefons: +86-755-23946717
Sazinieties ar mums

Topyet Electronic Co, Ltd

ADD: Electronic Tech Bldg, Shennan Rd, Futian, Shenzhen, Ķīna 518100

Kontaktpersona: Topyet

Tālr. 86-755-23946717

Fakss: 86-755-23202553

E-pasts: sales@topyetelectronic.com

www.topyetlcd.com

iPhone 5s priekšējā kamera

cameraFeatures iPhone 5s priekšā: priekšējā saskaras kamera & tuvuma sensora flex kabeļa Nomaiņa iPhone 5s. Tuvuma sensoram ir atbildīga par iet tumšs, kad ienesat y ekrāna daļu

Nosūtīt pieprasījumu

Kā vienu no slavenā iphone 5s priekšējo kameru ražotāji un piegādātāji Ķīnā, Topyet Electronic Co. Ltd ir arī profesionāla pielāgot iphone 5s priekšējā kamera eksportētājam, laipni lūdzam iegādāties vai vairumtirdzniecības produkti no mūsu fabrikas.

iPhone 5s priekšējā kamera

Iezīmes:

Priekšējā saskaras kamera & tuvuma sensora flex kabeļa Nomaiņa iPhone 5s. Tuvuma sensoram ir daļa, kas atbild par ekrāna iet tumšs, kad jūs audzināt savu seju uz tālruni runāt. Lentes flex cable ietver uz tā priekšējā saskaras ar kameru, ja jums gāja vai vairs darbi.

Apraksts:

Tas ir iPhone 5s priekšējā kamera & sensors flex cable Nomaiņa. Šī brīvā režīma kabeļa Nomaiņa varētu atjaunot ierīcei, kurai ir brīvdienu priekšējā kamera vai sensoru, kas vairs nestrādā, neatstāt tālrunis, kas paradis satumst, kad tas būtu jādara. Šī priekšējā kamera & sensors flex kabeļa Nomaiņa ir pavisam jauna un pieejams krājumos, lai jūs varētu saņemt un instalējiet to savā telefonā iespējami drīz.

Produkts

iPhone 5s priekšējā kamera ar flex sensora kabeli

Nosacījums

Pavisam jaunu

Savietojamība

iPhone tikai 5s

Lietojumprogrammas

IPhone 5s remonta bojāta priekšējā kamera


Hot Tags: iPhone 5s priekšējo kameru ražotājiem Ķīnā, Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, pirkt
Saistītie produkti
Atstāt ziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.